خرید کیر مصنوعی. طریقه ساخت کیر و کس مصنوعی....با همان کیفیت 2019-12-15

فروش الت تناسلی مصنوعی ارزان

خرید کیر مصنوعی

پس منتظر چی هستید؟ روغن مخصوص را بردارید و آلت خود را روغنی کنید و با این دختر حشری سکس کنید. اما توجه داشته باشید در دام کلاه برداران نیفتید. بخاطر همه مزایایی که گذاشتید ممنونم. ساخته شده با بهترین کیفیت ممکن. همچنین می توانید همراه روغن های چرب کننده از آن استفاده کنید. و صورت شبیه سازی شده ی طبیعی برای وارد کردن در دهان برای شق شدن و بعد استفاده از کس و کون آن. قیمتش حدود 30 هزار تومن.

Next

انواع آلت مصنوعی و لوازم سکس

خرید کیر مصنوعی

وزن حدود 5 کیلو — همراه با روغن مخصوص سکس — تمیز کننده — روغن چسبناک بهداشتی — روغن نرم کننده در داخل بسته. همچنین می توانید همراه روغن های چرب کننده از آن استفاده کنید. حس لمس آن و صدای ضربه های خیس هنگام استفاده از آن دقیقا مانند حالت واقعی است و صدای تحریک کننده گوشت روی گوشت را دارد. میتوانید در سه حالت مختلف با آن سکس داشته باشید. بعد از یک تجربه ی متفاوت و لذت بخش حالا وقت یه دوش گرمه! خرید تعداد بیشتر و عمده چنانچه قصد دارید تعداد بالای ۱۰ محصول را خریداری کنید از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار میشوید. ای کاش زودتر با شما آشنا شده بودم. چیزی که به شکل آلت تناسل از چرم و جز آن سازند و در سفر، زنان استعمال کنند، و مچاچنگ و چرمینه و چیرچنگ و مسماچنگ نیز گویند.

Next

کیر و کس مصنوعی

خرید کیر مصنوعی

ساعات لذت بخشی داشته باشید. آلت مصنوعی برای استفاده در واژن یا فرج 2. تولید شرکت سایبر اسکین و تهیه شده از مواد ویرچوال تاچ که حسی مانند پوست و گوشت واقعی دارد. ولی به توصیه یکی از دوستام و با شراکت هم بالاخره این ریسک رو کردیم. حس لمس آن و صدای ضربه های خیس هنگام استفاده از آن دقیقا مانند حالت واقعی است و صدای تحریک کننده گوشت روی گوشت را دارد. این افراد کلاه بردار هستند و اصلا جنسی وجود ندارد که بخواهند ارسال کنند.

Next

خرید کیر و کس مصنوعی

خرید کیر مصنوعی

این محصول همانند کس واقعی وقتی که در حال استفاده از آن هستید تپش واقعی در خود دارد که آنرا حس میکنید. برای راحتی استفاده میتوانید از انواع چرب کننده ها استفاده کنید. از کجا باید الت مصنوعی تهیه کرد ؟ - مراکز فروش آلت مصنوعی کجاست ؟ لوازم زناشویی مصنوعی بسیار کمیاب هستند و به دلیل محرمانگی و مشکلاتی که دارد هرجایی نمی توان آن را پیدا کرد. چسب و دور دیلدو بپیچید. نظرات مشتریان ما در مورد کیر مصنوعی و رضایت از خریدشان : سعید از تهران : من در اصر یک تصادف به نخاعم آسیب وارد شد. در این صورت عکسی از کالا گرفته همراه با توضیح مشکل مورد نظر و برای ما ایمیل کنید.

Next

toysking

خرید کیر مصنوعی

خدا رو شکر با شما آشنا شدم و منو مطمئن کردید. لبه های آن بصورت دستی نقاشی شده تا کاملا واقعی بنظر بیاید. اگر باریک بود چند تا رو روی هم بذارید و بچسبونید. هدف ما جلب رضایت مشتریان قدیمی و سرویس دهی هرچه بهتر به مشتریان جدید میباشد. هم میشه آب سرد بریزین هم آب گرم.

Next

طریقه ساخت کیر و کس مصنوعی....با همان کیفیت

خرید کیر مصنوعی

پس منتظر چی هستید؟ روغن مخصوص را بردارید و آلت خود را روغنی کنید و با بتی آماده سکس کنید. وقتی در آن تخلیه شوید میتوانید بیرون آمدن آرام منی خود را ببینید. راستی اگر میخواهید آب خود را داخل آن بریزید ته آن یک نایلون فریزر قرار دهید تا ابتان درون آن بریزد. بعد از یک تجربه ی متفاوت و لذت بخش حالا وقت یه دوش گرمه! همراه با افزودنی ها از جمله روغن و تمیز کننده و همچنین کیت تعمیر عکس ها و مشخصات بیشتر: کس مصنوعی Asa Akira ساخت شرکت هاستلر تویز. رنگ صورتی لبه ی آن بصورت دستی رنگ شده برای افزایش حس واقعی بیشتر آن. پس از پر کرن فرم ، مراحل خرید و اطمینان در پرداخت کاملا توضیح داده خواهد شد. سوراخ و مجاری داخلی آن بسیار تنگ و نرم است.

Next

کیر و کس مصنوعی

خرید کیر مصنوعی

تو سوپر ماركت ها ميتونين پيدا كنين. من خودم با يه 30 سانتيش حال ميكنم. بعد از استفاده و تخلیه در آن براحتی توسط کلینر مخصوص داخل جعبه تمیز و با آب گرم براحتی قابل شستشو است. کس مصنوعی Celeste Star ساخت شرکت هاستلر تویز. همین دیروز جاتون خالی یه دونه درست کردم گذاشتمش رو کاناپه یه پشتی هم زیر زانوهام که مسلط بشم روش دو طرفشو مثله زمانی که کمرو میگیرینو از کون میکنی گرفتم و شروع کردم تلمبه زدن. تمام قسمت های آن با دمای طبیعی بدن گرم است تا نهایت لذت را ببرید. مقدار کلفتی و نازکی کیر بستگی به خودتان دارد میتوانید همزمان با زیختن چسب تنظیم کنید.

Next

طریقه ساخت کیر و کس مصنوعی....با همان کیفیت

خرید کیر مصنوعی

تا اینکه با شما آشنا شدم. لغت فرس اسدی چ اقبال ص ۲۸۱. مشخصات ظاهری ساده چگونه است ؟ این محصول به طول حدود 20 سانت و ضخامت حدود 5 سانت بسیار استاندارد ساخته شده است. هرکس خرید بگه راضی بوده یا نه -دوستانی که نظر میدن لطفا بگید چندسالتونه و مجردید یا متاهل کسی کسی این وسایل رو میفروشه ادرس سایتش رو بزاره براش تبلیغ میکنیم قیمت این محصول: 29 تومن. فقط از سر کنجکاوی و علاقه خواستم تو دکور اتاقم ازش استفاده کنم و به دوستام نشون بدم و بهش افتخار کنم. و درون سوراخ های کون و کس آن گرمای بیشتر و محیط مرطوبی دارد تا نهایت لذت را تجربه کنید. نمیخواستم ادرس سایت های خارجی رو بزارم ولی چون دوستان اصرار میکنن فعلا اینها رو میزارم تا ببینم کسی سایت ایرانی پیدا میکنه یانه.

Next