Iris shala playboy. Iris Shala, shqiptarja e parë në Playboy (Foto) 2020-03-09

Iris Shala, shqiptarja e parë në Playboy (Foto)

Iris shala playboy

Ajo shtoi se bukuria nuk është faktor kryesor për të arritur sukses, pasi bukuria ka nevojë për sharm dhe personalitet, teksa e konsideron të vështirë arritjen e suksesit pa këto komponente. Anónimo Un verdadero recopilatorio de chicas que ya aparecieron en otras ediciones. Por, unë e doja dhe me kokfrotësinë time ia dola të jem aty ku jam tani. Revista më zgjodhi mua përmes menaxherit tim dhe më kontraktoi për një set fotografish. . Kuptohet, gjithë kjo që kam arritur deri më tani në fushën e modës dhe modelimit, tani edhe me fotot, nuk kishte përkrahje të plotë të familjes time.

Next

Iris Shala, shqiptarja e parë në Playboy (Foto)

Iris shala playboy

Information on Unofficial Playboy Statistics Pages is for viewing and personal information only. This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Anónimo Angela Olszewska, fue la playmate del año 2016 en Polonia. Shikoni fotot e PlayBoy ne vazhdim! Hermosos senos grandes y con pezones pequeños e irresistibles, delicia total. Nuk do të më shihni kurrë në ndonjë film apo në ndonjë situatë të palakmueshme.

Next

Iris Shala Videos and Photos (3) at FreeOnes

Iris shala playboy

Bukuroshja shqiptare është mbesa e aktorit të njohur shqiptar, Abdurrahman Shala, i cili i takon gjeneratës së artë të aktorëve të Kosovës. Ajo tregon për vështirësitë që ka pasur, pasi edhe familja e saj nuk e ka përkrahur një ide të tillë. Tal vez para destacar, es lo de Iris Shala, reconocida modelo, nacida en lo que hoy es Kosovo, residente en la actualidad en Austria. Playboy Hungary April 2018 Playmate: photography by Max-Elmar Wischmeyer Cover: Iris Shala photography by Max-Elmar Wischmeyer Centerfold Photo: photography by Max-Elmar Wischmeyer Interview: 1. You may report errors and omissions on this page to. Su desnudo, es total y muy bueno de lo mejor del pasado año. They will be examined and if approved will be included in a future update.

Next

Iris Shala pozon sërish Playboy (FOTO +18)

Iris shala playboy

This site is not affiliated with Playboy Enterprises, Inc. Por, me siguri, po ua them me bindje të plotë se ende nuk kam arritur aty ku dua të jem. Unë tentoj të mbes në kufijtë e shijes së mirë, nëse më kuptoni atë që dua të them. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful. Iris Shala, e cila jeton në Graz të Austrisë nga viti 1999, ka treguar për Shekullin detajet e karrierës së saj prej modeleje dhe aktoreje, vështirësitë dhe të ardhmen e saj.

Next

Iris Shala, shqiptarja e parë në Playboy (Foto)

Iris shala playboy

ShqiptarĂ«t kanĂ« prekur tĂ« gjitha sfeat e jetĂ«s kulturore dhe sportive, ndĂ«rsa vajza nga Prishtina e cila njihet pĂ«r bukurinĂ« dhe linjat e saj tĂ« pĂ«rkryera trupore ka thyer edhe njĂ« barrierĂ« tjetĂ«r — ajo ka pozuar pĂ«r revistĂ«n Playboy tĂ« edicionit gjerman. . . . . . .

Next

Playboy Hungary April 2018

Iris shala playboy

. . . . . .

Next

Iris Shala Videos and Photos (3) at FreeOnes

Iris shala playboy

. . . . . .

Next

Miss July 2013 Germany

Iris shala playboy

. . . . . .

Next